Sortiment - titulní obrázekSortiment - titulní obrázekSortiment - titulní obrázek

Sortiment

Rudolf Braun 1899 (Belgie)

Originální Belgická čokoláda vyráběna z nejlepších ingrediencí podle tradičních receptur. Nechte se unášet pohádkovou chutí exklusivní řady čokolád a ručně vyráběných originálních belgických pralinek.

Pro vaši společnost či obchodní partnery připravíme luxusní dárkové balíčky, které budou jedinečně reprezentovat Vaši firmu.

http://rudolfbraun.com

Kunej (Slovinsko)

Slovinské rodinné vinařství KUNEJ se věnuje výrobě a pěstování vína již 5 generací. Chocolat Impérial® je vyjímečný aromatizovaný vinný nápoj složený z nejlepších odrůd červeného vína a delikátní hořké čokolády. Směs této jedinečné kombinace vás přivede do světa chuťového prožitku, jaký jste dosud neměli příležitost poznat.

http://www.kunej.com

AVK (Ukrajina)

Je nám ctí být součástí týmu Ukrajinské společnosti AVK, která je jedním z největších výrobců cukrářského trhu na Ukrajině. Pochopili jsme, že vysoká kvalita produktů a výběr prvotřídních surovin, dělá z každého výrobku mistrovská díla, která si podmanila i naše chuťové buňky. Ostatně ochutnejte kterýkoliv výrobek tohoto výrobce a sami posuďte, že značka "AVK" na obalu je symbolem záruky kvality.

Dovážíme čokoládu, čokoládové cukrovinky, oplatky, cereální sladkosti a jiné cukrářské výrobky. Společnost AVK využívá také globální trend privátní značky, máte-li tedy zájem o Vaší vlastní značku či konkrétní produkt, neváhejte nás kontaktovat.

http://www.avk.ua